Відповідно до Закон України «Про виконавче провадження», сторони виконавчого провадження в процесі виконання можуть реалізовувати свої права і обов'язки самостійно або через представників. Також, особиста участь фізичної особи у виконавчому провадженні не позбавляє її права мати представника, крім випадку, коли боржник згідно з рішенням зобов'язаний вчинити певні дії особисто, наприклад: виселитись, вселитись, передача документів, передача ключів та інше.
Якщо стороною у виконавчому проваджені є неповнолітні та особи, визнані судом недієздатними, то вони реалізують свої права та виконують обов'язки, пов'язані з виконавчим провадженням, відповідно до вимог закону.
Хочу зазначити, що у разі якщо стороною виконавчого провадження є особа, визнана судом безвісно відсутньою, державний виконавець своєю постановою залучає до участі у виконавчому провадженні особу, яка є опікуном її майна.
Участь юридичних осіб у виконавчому провадженні здійснюється їх керівниками чи органами, посадовими особами, які діють у межах повноважень, наданих їм законом, або через представників юридичної особи.
Враховуючи вищевикладене повноваження представника повинні бути підтверджені довіреністю, виданою і оформленою відповідно до вимог закону.
Старший державний виконавець
Ленінського ВДВС Кіровоградського МУЮ
Будулатій Алла Миколаївна
|