Відповідно до статті 40 Закону України «Про виконавче провадження» у разі відсутності відомостей про місце проживання, перебування чи місцезнаходження боржника - фізичної особи, а також дитини за виконавчими документами про відібрання дитини державний виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про
розшук боржника або дитини. У разі необхідності розшуку транспортного засобу боржника державний виконавець виносить постанову про такий розшук, яка є обов'язковою для виконання органами внутрішніх справ. ... Читати далі »
Витрати органів державної виконавчої служби, пов’язані з організацією та проведенням виконавчих дій щодо забезпечення примусового виконання рішень, є витратами виконавчого провадження. Витрати виконавчого провадження здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету України та коштів виконавчого провадження, які використовуються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Згідно Закону України «Про виконавче провадження» кошти виконавчого провадження складаються з:
- коштів виконавчого збору, стягнутого з боржника;... Читати далі »
Для зарахування стягнутих з боржників коштів та їх виплати стягувачам органи Державної виконавчої служби відкривають депозитні рахунки в органах Державної казначейської служби у національній валюті, а також відповідні рахунки для обліку аналогічних операцій в іноземній валюті в банках.
Списання та перерахування коштів з таких рахунків здійснюються тільки в безготівковій формі на підставі платіжних доручень.
Грошові суми, стягнуті з боржника, зараховуються державним виконавцем на відповідний рахунок орга
... Читати далі »
Закон України «Про виконавче провадження» визначає хто є учасниками виконавчого провадження та особами, які можуть залучатися до проведення виконавчих дій. Учасниками виконавчого провадження є державний виконавець, сторони, представники сторін, експерти, спеціалісти, перекладачі, суб'єкти оціночної діяльності — суб’єкти господарювання.
Перелік прав та обов'язків сторін та інших участиків виконавчого провадження визначено в статті 12 Закону України «Про виконавче провадження»: ... Читати далі »
Згідно ст. 51 Закону України «Про виконавче провадження» відновлення виконавчого провадження передбачено:
1. У разі якщо постанова державного виконавця про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа стягувачу визнана судом незаконною чи скасована начальником відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, або керів
... Читати далі »
28.05.2013 року, з 10.00 до 12.00 години, у приміщенні Кіровського відділу державної виконавчої служби Кіровоградського міського управління юстиції, за адресою місто Кіровоград вулиця Преображенська,47 відбудеться особистий прийом керівництвом управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області. Прийом буде проводитися за попереднім записом за тел.: (0522) 32-17-52, 32-17-82.
При примусовому виконанні рішень суду, відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" (далі Закону), державний виконавець звертає стягнення на майно боржника, при цьому стягнення проводиться на значно більшу суму боргу, ніж зазначено у виконавчому документі, оскільки до неї обов"язково дораховуються виконавчий збір (ст.28 Закону) , сума витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій (ст.41 Закону) та штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження.
Звісно, що звернення стягнення на майно полягає в його арешті, в
... Читати далі »
Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, працівника державної виконавчої служби та опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Кіровський відділ державної виконавчої служби Кіровоградського міського управляння повідомляє, що відповідно до ст. 343 Кримінального кодексу України:
1. Вплив у будь-якій формі на працівника прав
... Читати далі »
Статтею 59 Закону України "Про виконавче провадження” передбачено порядок зберігання майна, на яке накладено арешт. Вказане майно, за винятком майна, зазначеного в восьмій частині статті 57 цього Закону, передається на зберігання боржникові або іншим особам, призначеним державним виконавцем, під розписку в акті опису, - також зберігачу.
Зберігач може користуватися майном, переданим йому на зберігання, якщо особливості такого майна не призведуть до його знищення або зменшення цінності внаслідок користування. Зберігання майна боржником або членами його сім”ї здійснюється безоп
... Читати далі »